MİMAR SİNAN MEZUNLARI RESİM KURSU
ANA SAYFAHAKKIMIZDAHABERLER VE DUYURULAREĞİTİMRESİM VE FOTOĞRAF GALERİSİVİDEOZİYARETÇİ DEFTERİİNSAN KAYNAKLARIÖN KAYITİLETİŞİM
HİZMET STANDARTLARI
ETKİNLİKLERİMİZ
BAŞARILARIMIZ
BAŞARILARIMIZ

Elif GÜN - Haliç Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Tekstil ve Moda Tasarımı (%100 Burslu)

Ayşe Damla ELİFOĞLU
 - Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi / Grafik Tasarımı

Kevser KÖSEOĞLU
 - 
Sakarya Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Resim Bölümü

Nazlı Irmak ERGÜLEN
 - 
Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Grafik Bölümü

Nazlı Irmak ERGÜLEN
 - 
Arel Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Moda ve Tekstil Tasarımı (%100 Burslu)

Nazlı Irmak ERGÜLEN
 - Yeditepe Üniversitesi / Grafik Tasarımı (%50 Burslu)

Nazlı Irmak ERGÜLEN
 - Doğuş Üniversitesi, Sanat ve Tasarım Fakültesi / Grafik Bölümü (%50 Burslu)

Nihan ÖZGEY
 - Haliç Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi / İç Mimarlık (%100 Burslu)

Nihan ÖZGEY
 - Yeditepe Üniversitesi / Grafik Tasarımı (%50 Burslu)

Emre MERİÇ
 - Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi / İç Mimarlık

Sultan BUDAK
 - Haliç Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi / İç Mimarlık (%50 Burslu)

Müge ÇAKIR
 - 
Işık Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / İç Mimarlık (%50 Burslu)

İrem URAL
 - Haliç Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi / İç Mimarlık (%50 Burslu)

Gökçe ŞALE
 - 
Haliç Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Tekstil ve Moda Tasarımı (%50 Burslu)

Bencer KATER
 - 
Arel Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Grafik Tasarımı (%50 Burslu)

Ece ÇAKIR
 - 
Arel Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Grafik Tasarımı (%50 Burslu)

Ayça ALTUNCEVAHİR
 - Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi / Geleneksel Türk Sanatları

Rabia KARAASLAN
 - İstanbul Kültür Üniversitesi, Sanat ve Tasarım Fakültesi / İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (7. Sıra Başarısı)

İbrahim DURMUŞ
 - İstanbul Bilgi Üniversitesi, İletişim Fakültesi / İletişim Tasarımı Bölümü / Görsel İletişim Tasarımı (%50 Burslu)

İbrahim DURMUŞ
 - İstanbul Kültür Üniversitesi / Grafik Tasarımı (%50 Burslu)

İbrahim DURMUŞ
 - Yıldız Teknik Üniversitesi, Sanat ve Tasarım Fakültesi / Sanat Bölümü / Fotoğraf ve Video

Nurçehre DAL
 - Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi / Grafik Tasarımı

Nurçehre DAL
 - 
Marmara Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Grafik Bölümü

Ebru Naz İŞANÇ
 - 
Aydın Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Grafik Tasarımı (%50 Burslu)

Kübra ŞAŞMAZ
 - Marmara Üniversitesi, Atatürk Eğitim Fakültesi / Resim - İş Öğretmenliği

Kübra ŞAŞMAZ
 - 
Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Grafik Bölümü

Ruken Ezgi YILMAZ
 - 
Trakya Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Heykel Bölümü

Ruken Ezgi YILMAZ
 - 
Trakya Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Resim Bölümü

Ruken Ezgi YILMAZ
 - 
Trakya Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Grafik Tasarımı

Merve ÖZYURT
 - Marmara Üniversitesi, Atatürk Eğitim Fakültesi / Resim - İş Öğretmenliği

Duru Yüksel YAĞLI
 - İstanbul Kültür Üniversitesi / Grafik Tasarımı (%50 Burslu)

Duru Yüksel YAĞLI
 - İstanbul Kültür Üniversitesi, Sanat ve Tasarım Fakültesi / İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (%30 Burslu)

Özgenur YILMAZ
 - 
Haliç Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Tekstil ve Moda Tasarımı (%50 Burslu)

Ecesu TÜFEKÇİ - İstanbul Bilgi Üniversitesi, Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu / Moda Tasarımı (%100 Burslu)

Ecesu TÜFEKÇİ
 - İstanbul Teknik Üniversitesi, Tekstil Teknolojileri ve Tasarımı Fakültesi / Suny - Moda Tasarımı (Fashion Design) Uluslararası Ortak Lisans Programı

Sevgi AYBEK
 - İstanbul Bilgi Üniversitesi, Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu / Moda Tasarımı 
(%50 Burslu)

Sevgi AYBEK
 - 
Haliç Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Tekstil ve Moda Tasarımı (%50 Burslu)

Aycan ÖZCAN - Sakarya Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Resim Bölümü

Aycan ÖZCAN
 - Haliç Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Grafik Tasarımı (%50 Burslu)

Aycan ÖZCAN
 - Arel Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Grafik Tasarımı (%100 Burslu)

Kübra AYDIN
 - Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi / Resim Bölümü

Dilara GÜLLE
 - Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi / Resim Bölümü

Duygu BAYINDIR
 - Aydın Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Grafik Tasarımı (%50 Burslu)

Ahmet AŞÇI
 - Arel Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Grafik Tasarımı (%50 Burslu)

Ahmet AŞÇI - İstanbul Kültür Üniversitesi, Sanat ve Tasarım Fakültesi / İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (%50 Burslu)

Ahmet AŞÇI - Haliç Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi / İç Mimarlık (%75 Burslu)

Buse ALEMDAR - Beykent Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Grafik Tasarımı (%50 Burslu)

Kübra KAYA
 - Marmara Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Resim Bölümü

Feridun Berke KAHRAMAN - İstanbul Arel Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Grafik Tasarımı (%50 Burslu)

Feridun Berke KAHRAMAN - Haliç Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Grafik Tasarımı (%50 Burslu)

Feridun Berke KAHRAMAN - Yeditepe Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Grafik Tasarımı (%50 Burslu)

Feridun Berke KAHRAMAN
 - Marmara Üniversitesi, Atatürk Eğitim Fakültesi / Resim - İş Öğretmenliği

Feridun Berke KAHRAMAN - İstanbul Kültür Üniversitesi, Sanat ve Tasarım Fakültesi / Çizgi Film ve Animasyon (%75 Burslu)

Şeyda ASLAN
 - İstanbul Arel Üniversitesi, Mühendislik - Mimarlık Fakültesi / İç Mimarlık 
(%50 Burslu)

Şeyda 
ASLAN - İstanbul Aydın Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Grafik Tasarımı (%50 Burslu)

Şeyda 
ASLAN - İstanbul Aydın Üniversitesi, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi / İç Mimarlık (%50 Burslu)

Şeyda 
ASLAN - Haliç Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi / İç Mimarlık (%50 Burslu)

Şeyda
 
ASLAN - Haliç Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Grafik Tasarımı (%50 Burslu)

İnci TÜFEKÇİ - İstanbul Teknik Üniversitesi, Tekstil Teknolojileri ve Tasarımı Fakültesi / Suny - Moda Tasarımı (Fashion Design) Uluslararası Ortak Lisans Programı

İnci 
TÜFEKÇİ - İstanbul Bilgi Üniversitesi, Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu / Moda Tasarımı (%50 Burslu)

Sena KURU - Kastamonu Üniversitesi, Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi / Resim - İş Öğretmenliği (Birincilik)

Sena 
KURU - Kastamonu Üniversitesi, Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi / Grafik Tasarımı (Birincilik)

Yaren DURAN 
İstanbul Bilgi Üniversitesi, Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu / Moda Tasarımı (%50 Burslu)

Yaren 
DURAN - Yeditepe Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Moda ve Tekstil Tasarımı (%50 Burslu)

Yaren 
DURAN - Haliç Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Tekstil ve Moda Tasarımı (%100 Burslu)

Emre SEVİNÇ - İstanbul Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi (11. Sıra Başarısı)

Ayşe Dila CÖMERT - İstanbul Aşık Veysel Güzel Sanatlar Lisesi (8. Sıra Başarısı)

Ayşenur OĞUŞ İstanbul Teknik Üniversitesi, Tekstil Teknolojileri ve Tasarımı Fakültesi / Suny - Moda Tasarımı (Fashion Design) Uluslararası Ortak Lisans Programı

Doğukan DURMAZ İstanbul Teknik Üniversitesi, Tekstil Teknolojileri ve Tasarımı Fakültesi / Suny - Moda Tasarımı (Fashion Design) Uluslararası Ortak Lisans Programı

Doğukan DURMAZ - Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Tekstil Tasarımı (6. Sıra Başarısı)

Doğukan DURMAZ - Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Geleneksel Türk Sanatları Bölümü (7. Sıra Başarısı)

Doğukan DURMAZ 
Haliç Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Tekstil ve Moda Tasarımı (%50 Burslu)

Buse BARLAS 
İstanbul Teknik Üniversitesi, Tekstil Teknolojileri ve Tasarımı Fakültesi / Suny - Moda Tasarımı (Fashion Design) Uluslararası Ortak Lisans Programı

Buse BARLAS İstanbul Bilgi Üniversitesi, Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu / Moda Tasarımı (%100 Burslu)


Melek DARCAN - İstanbul Bilgi Üniversitesi, Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu / Moda Tasarımı (%100 Burslu)

Aleyna TANIŞ Marmara Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Geleneksel Türk Sanatları

Aleyna TANIŞ Marmara Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Resim Bölümü

Çağla ÇOKGEZEN Marmara Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Grafik Bölümü

Çağla ÇOKGEZEN Marmara Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Geleneksel Türk Sanatları

Muhammed YÜCEL Süleyman Demirel Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Grafik Tasarımı Bölümü

Kerem KARABUDAK İstanbul Ayvansaray Üniversitesi, Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi / Grafik Tasarımı Bölümü (%75 Burslu)

Merve ERDURAN İstanbul Ayvansaray Üniversitesi, Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi / Grafik Tasarımı Bölümü (%75 Burslu)

Merve ERDURAN Haliç Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Grafik Tasarımı (%50 Burslu)

Mahmut Rıdvan FİDAN İstanbul Kültür Üniversitesi, Sanat ve Tasarım Fakültesi / Çizgi Film ve Animasyon (%50 Burslu)

İdil Heval GÜNGÖR - Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi / Resim Bölümü (31. Sıra Başarısı)

İdil Heval GÜNGÖR - Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Resim Bölümü (2. Sıra Başarısı)

İdil Heval GÜNGÖR
 - Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Geleneksel Türk Sanatları Bölümü (3. Sıra Başarısı)

Tutku Zeynep METİN
 - Trakya Üniversitesi, Eğitim Fakültesi / Resim İş (5. Sıra Başarısı)

Ezgi KİVİK - Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi / Grafik Tasarımı (26. Sıra)

Ezgi KİVİK - Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Resim Bölümü (14. Sıra)

Gülsüm DEMİR
 - 19 Mayıs Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Görsel İletişim Tasarımı Bölümü / Grafik (18. Sıra)

Emine KARAGÖZ
 - İstanbul Teknik Üniversitesi, Tekstil Teknolojileri ve Tasarımı Fakültesi / Suny - Moda Tasarımı (Fashion Design) Uluslararası Ortak Lisans Programı

Elif ATAKOĞLU - 
İstanbul Teknik Üniversitesi, Tekstil Teknolojileri ve Tasarımı Fakültesi / Suny - Moda Tasarımı (Fashion Design) Uluslararası Ortak Lisans Programı

Beyda KARA
 - İstanbul Teknik Üniversitesi, Tekstil Teknolojileri ve Tasarımı Fakültesi / Suny - Moda Tasarımı (Fashion Design) Uluslararası Ortak Lisans Programı

Beyda KARA
 - İstanbul Bilgi Üniversitesi, Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu / Moda Tasarımı (%50 Burslu)

Zeynep ALTUNTAŞ - Marmara Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Resim Bölümü

Zeynep ALTUNTAŞ
 - Yeditepe Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Grafik Tasarımı Bölümü (%50 Burslu)

Zeynep BİÇER - Anadolu Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Heykel Bölümü (Birincilik)

Zeynep BİÇER
 - Anadolu Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Resim Bölümü (10. Sıra Başarısı)

Zeynep BİÇER - Marmara Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Resim Bölümü (10. Sıra Başarısı)

Zeynep BİÇER
 - Marmara Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Resim Bölümü (11. Sıra Başarısı)

Zeynep BİÇER - Marmara Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Grafik Bölümü (17. Sıra)

Zeynep BİÇER
 - Yeditepe Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Plastik Sanatlar ve Resim (%50 Burslu)

Aleyna GÜLTEKİN 
- İstanbul Kültür Üniversitesi, Sanat ve Tasarım Fakültesi / Çizgi Film ve Animasyon (%50+%25 Burslu)

Aleyna GÜLTEKİN
 - Yeditepe Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Grafik Tasarımı Bölümü (%25 Burslu)

Aybüke GÜNEŞ - Marmara Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Resim Bölümü

Şevval Duru SEVİNÇ - Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi / Resim Bölümü (7. Sıra Başarısı)

Şevval Duru SEVİNÇ - Bakırköy Güzel Sanatlar Lisesi / Resim Bölümü (4. Sıra Başarısı)

Saida KHADZHIEVA
 - 
Başakşehir Güzel Sanatlar Lisesi / Resim Bölümü (Birincilik)

Saida KHADZHIEVA - Bakırköy Güzel Sanatlar Lisesi / Resim Bölümü (12. Sıra Başarısı)

Beren Esma SÖKMEN
 - 
Bakırköy Güzel Sanatlar Lisesi / Resim Bölümü (5. Sıra Başarısı)

Beren Esma SÖKMEN - Aşık Veysel Güzel Sanatlar Lisesi / Resim Bölümü (9. Sıra Başarısı)

Eda EROL
 - 
Bakırköy Güzel Sanatlar Lisesi Resim Bölümü (13. Sıra Başarısı)

Sahra AKDEMİR - Bakırköy Güzel Sanatlar Lisesi / Resim Bölümü (30. Sıra)

Başak PEKER - Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi / Resim Bölümü (Birincilik) (%75 Burslu)

Doğa Tuana KIZILYURT - Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi / Seramik ve Cam Tasarımı (3. Sıra Başarısı)

Doğa Tuana KIZILYURT - Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Resim Bölümü (25. Sıra)

Doğa Tuana KIZILYURT - Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Grafik Bölümü (23. Sıra)

Doğa Tuana KIZILYURT - Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Seramik ve Cam Bölümü (10. Sıra Başarısı)

Ayşenur DEVECİ - Marmara Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Tekstil (19. Sıra)

Zeynep Sude TOKGÖZ - Yıldız Teknik Üniversitesi, Sanat ve Tasarım Fakültesi / Sanat Bölümü / Grafik Tasarımı

Barış ÇAKIR - Dokuz Eylül Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Heykel Bölümü (8. Sıra Başarısı)

Barış ÇAKIR - Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Resim Bölümü (19. Sıra)

Barış ÇAKIR - Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Grafik Bölümü (1. Sıra Başarısı)

Barış ÇAKIR - Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Seramik ve Cam Bölümü (8. Sıra Başarısı)

Meltem EZDİ - Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Resim Bölümü (4. Sıra Başarısı)

Meltem EZDİ - Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Tekstil Tasarımı (3. Sıra Başarısı)

Meltem EZDİ - Marmara Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Resim Bölümü

Ahmet LÖK -  Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi / Heykel Bölümü

Ahmet LÖK
- Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Resim Bölümü (17. Sıra)

Ahmet LÖK - Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Grafik Bölümü (27. Sıra)

Ahmet LÖK - Anadolu Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Heykel Bölümü (3. Sıra Başarısı)

Caziye KAYA - Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Geleneksel Türk Sanatları Bölümü (21. Sıra)

Caziye KAYA - Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Resim Bölümü (12. Sıra)

Şadiye ELBİR - Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Geleneksel Türk Sanatları Bölümü (4. Sıra Başarısı)

Şadiye ELBİR - Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Tekstil Tasarımı (4. Sıra Başarısı)

Şadiye ELBİR - Haliç Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Tekstil ve Moda Tasarımı (%75 Burslu)

Başak SEVİNÇ - Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Tekstil Tasarımı (7. Sıra Başarısı)

Başak SEVİNÇ - Haliç Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Tekstil ve Moda Tasarımı (%75 Burslu)

Burak TURPİstanbul Teknik Üniversitesi, Tekstil Teknolojileri ve Tasarımı Fakültesi / Suny - Moda Tasarımı (Fashion Design) Uluslararası Ortak Lisans Programı

Burak TURP - İstanbul Bilgi Üniversitesi, Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu / Moda Tasarımı (%50 Burslu)

İrem SADIKOĞLU - Yeditepe Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Moda ve Tekstil Tasarımı (%75 Burslu)

İrem SADIKOĞLU - İstanbul Bilgi Üniversitesi, Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu / Moda Tasarımı (%50 Burslu)

Pınar PELİN - Haliç Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Tekstil ve Moda Tasarımı (%75 Burslu)

Mert İSTANBULLU
- Yıldız Teknik Üniversitesi, Sanat ve Tasarım Fakültesi / Sanat Bölümü / Grafik Tasarımı

Mert İSTANBULLU - Yıldız Teknik Üniversitesi, Sanat ve Tasarım Fakültesi / Sanat Bölümü / Bileşik Sanatlar

Deniz DÖRTKARDEŞLER
 - Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi / Resim Bölümü (1. Sıra Başarısı)

Elanur DANIŞ
 - Bakırköy Güzel Sanatlar Lisesi / Resim Bölümü (2. Sıra Başarısı)

Özlem ÖKSÜZ
 - Bakırköy Güzel Sanatlar Lisesi / Resim Bölümü (19. Sıra)

Miray BABUÇ
 - Bakırköy Güzel Sanatlar Lisesi / Resim Bölümü (21. Sıra)

Ebrar TÜZÜNOĞLU
 - Aydın Doğan Güzel Sanatlar Lisesi / Resim Bölümü

Yağmur ÖZAT
 - Aşık Veysel Güzel Sanatlar Lisesi / Resim Bölümü

Derya DELEN
 - Yalova Güzel Sanatlar Lisesi / Resim Bölümü

Anıl TÜRKER - Yıldız Teknik Üniversitesi, Sanat ve Tasarım Fakültesi / Sanat Bölümü / Grafik Tasarımı (8. Sıra Başarısı)

Anıl TÜRKER - Marmara Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Grafik Sanatları

Ceyda YAĞMURCA - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Sanat ve Tasarım Fakültesi / Görsel Sanatlar (3. Sıra Başarısı)

Ülkü KAYA
 - Marmara Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Grafik Sanatları

Buket Nur DEMİRTAŞ - Yıldız Teknik Üniversitesi, Sanat ve Tasarım Fakültesi / Sanat Bölümü / Grafik Tasarımı

Duru Sahra AYDINLIK
 - Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi / Resim Bölümü

Bengisu ALPARSLAN - İstanbul Bilgi Üniversitesi, Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu / Moda Tasarımı (%100 Burslu)

Aylin BAYRAKTAR - İstanbul Bilgi Üniversitesi, Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu / Moda Tasarımı (%100 Burslu)

Elmira ÖRS - İstanbul Teknik Üniversitesi, Tekstil Teknolojileri ve Tasarımı Fakültesi / Suny - Moda Tasarımı (Fashion Design) Uluslararası Ortak Lisans Programı

Gizem CELEP - Haliç Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi / Tekstil ve Moda Tasarımı (%75 Burslu)


 
ANA SAYFAHAKKIMIZDAHABERLER VE DUYURULAREĞİTİMRESİM VE FOTOĞRAF GALERİSİVİDEOZİYARETÇİ DEFTERİİNSAN KAYNAKLARIÖN KAYITİLETİŞİM