MİMAR SİNAN MEZUNLARI RESİM KURSU
ANA SAYFAHAKKIMIZDAHABERLER VE DUYURULAREĞİTİMRESİM VE FOTOĞRAF GALERİSİVİDEOZİYARETÇİ DEFTERİİNSAN KAYNAKLARIÖN KAYITİLETİŞİM
HİZMET STANDARTLARI
ETKİNLİKLERİMİZ
BAŞARILARIMIZ
HAKKIMIZDA
Mimar Sinan Mezunları Resim Kursu, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nden mezun akademisyenler tarafından 2012 yılında kurulan sanat okuludur.

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı kursumuzda eğitimler, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nden mezun olmuş, pedagojik formasyonlu, alanında 30 yıllık deneyimli, güzel sanatlar fakültelerine ve liselerine onlarca öğrenci yetiştirmiş profesyonel eğitimciler tarafından verilir.

Mimar Sinan Mezunları farkıyla;

Devlet ve vakıf üniversitelerinin güzel sanatlar bölümlerini derecelerle ve burslarla kazanabilirsiniz.

Moda Tasarımı ve Stilistlik, Grafik Tasarımı, Reklamcılık ve İç Mimarlık kurslarımıza kayıt yaptırarak, sertifika programları ile meslek edinebilir veya bu kurslara hobi amaçlı katılabilirsiniz.

Yetişkinler için hazırladığımız kurslara katılarak resim, sanat ve kültür alanında kendinizi geliştirebilir, her yıl düzenlediğimiz karma ve kişisel sergilerde eserlerinizi topluma, dostlarınıza tanıtma ve satma fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Çocuklarla Resim Programlarımız ise okul öncesi, ilkokul ve ortaokul düzeylerinde hazırlanmış olup; karakalem, desen, kuru boya, pastel boya, sulu boya, akrilik ve yağlı boya tekniklerinin yanı sıra Moda Tasarımı, 3 Boyutlu Maket Tasarımı, Anime, Ebru, Heykel ve Seramik programlarıyla da çeşitlendirilmiştir. Amaç, çocuklarımızın hayal güçlerini geliştirerek, onlara sanat ve resim sevgisi aşılamak, sanatın sayısal ve sözel zekâlarına olan katkısını pekiştirmektir.


 
ANA SAYFAHAKKIMIZDAHABERLER VE DUYURULAREĞİTİMRESİM VE FOTOĞRAF GALERİSİVİDEOZİYARETÇİ DEFTERİİNSAN KAYNAKLARIÖN KAYITİLETİŞİM