MİMAR SİNAN MEZUNLARI RESİM KURSU
ANA SAYFAHAKKIMIZDAHABERLER VE DUYURULAREĞİTİMRESİM VE FOTOĞRAF GALERİSİVİDEOZİYARETÇİ DEFTERİİNSAN KAYNAKLARIÖN KAYITİLETİŞİM
Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Programları
Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Programları
Bire Bir Online Resim Kursu
Yüksek Lisans Sınavları
Moda Tasarımı ve Stilistlik Kursu
Grafik Tasarımı ve Reklamcılık Kursu
İç Mimarlık Kursu
Portfolyo Hazırlık Programları
Proje / Vize Destek Programları (GSF Öğrencileri)
Yetişkinlerle Resim Programları
Çocuklarla Resim Programları
Yaz Okulu
Yaz Okulu


Çocuğunuzdaki resim ve sanat yeteneğini keşfedin...

4 - 15 yaş grubu çocukların verimli ve eğlenceli bir yaz tatili geçirmeleri için hazırlanan programımız Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleridir. Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları boyunca seçtiğiniz günlerde ve saatte programa katılabilirsiniz. Yaz programlarımızda sizlere günlük veya saatlik üyelikler de sunulur. Programımız Resim, Moda Tasarımı, 3 Boyutlu Maket Tasarımı, Anime, Ebru, Heykel ve Seramik çalışmalarından oluşur. Tüm malzemeler kursumuz tarafından verilir.

Kursumuzda çocuklarınız, bireysel ve grup çalışmaları yaparak el becerilerini, konsantrasyonlarını, gözlem yeteneklerini geliştirirler ve hayal güçlerini resme yansıtma özgürlüğü kazanırlar. Geleceğin genç sanatseveri ve sanatçısı olma yolunda bir temel oluştururlar.

Mimar Sinan Mezunları Resim Kursu Yaz Programlarında, çocukların hayal güçlerini, sözel ve sayısal zekâlarını geliştirici özel teknik ve yöntemler kullanır. Alanında uzun yıllar çalışmış, eğitim formasyonuna sahip sanat eğitmenleri tarafından bu yöntemler uygulanır.

Kişiye özel eğitim modeli ile 5 kişilik sınıflarda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunu hocalarımız tarafından eğitim verilir.

Ders Saatleri


1.5 saat. (12:00 18:00 arası istediğiniz zaman)
Çocuklar için Yaz Okulu, Yaz Okulu İstanbul, Resim Yaz Okulu


 
ANA SAYFAHAKKIMIZDAHABERLER VE DUYURULAREĞİTİMRESİM VE FOTOĞRAF GALERİSİVİDEOZİYARETÇİ DEFTERİİNSAN KAYNAKLARIÖN KAYITİLETİŞİM