MİMAR SİNAN MEZUNLARI RESİM KURSU
ANA SAYFAHAKKIMIZDAHABERLER VE DUYURULAREĞİTİMRESİM VE FOTOĞRAF GALERİSİVİDEOZİYARETÇİ DEFTERİİNSAN KAYNAKLARIÖN KAYITİLETİŞİM
Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Programları
Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Programları
Bire Bir Online Resim Kursu
Yüksek Lisans Sınavları
Moda Tasarımı ve Stilistlik Kursu
Grafik Tasarımı ve Reklamcılık Kursu
İç Mimarlık Kursu
Portfolyo Hazırlık Programları
Proje / Vize Destek Programları (GSF Öğrencileri)
Yetişkinlerle Resim Programları
Çocuklarla Resim Programları
Yaz Okulu
Yetişkinlerle Resim Programları

     Dileyen herkesin katılımına açık olan resim kursumuzda doğadan etütler, natürmort, karakalem, desen, kuru boya, sulu boya, akrilik ve yağlı boya, karışık teknikler, ustalardan kopya ve özgün çalışmalar yapabilirsiniz.
Hiç resim yapamıyorum ancak resim yapmayı çok arzu ediyorum diyorsanız konusunda uzman eğitimcilerimiz size değişik öğrenme teknikleri ile kısa sürede resim sanatını ve inceliklerini öğreteceklerdir.
Resim sanatı konusunda kendinizi daha fazla geliştirmek için uygulanacak sonsuz teknik ve bilgilerle en üst düzeye ulaşabilme şansını yakalayabilirsiniz.
Aynı zamanda her yıl düzenlediğimiz karma ve kişisel sergilere katılarak eserlerinizi topluma, dostlarınıza tanıtma ve satma olanakları sağlanmaktadır.

Kişiye özel eğitim modeli ile 5 kişilik sınıflarda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunu hocalarımız tarafından eğitim verilir.

Ders Günleri ve Saatleri

Haftada 1 gün veya 2 gün

Hafta içi:
 
Perşembe, Cuma (13:00 - 17:00)
Hafta sonu: Cumartesi, Pazar (13:00 - 17:00)

 
ANA SAYFAHAKKIMIZDAHABERLER VE DUYURULAREĞİTİMRESİM VE FOTOĞRAF GALERİSİVİDEOZİYARETÇİ DEFTERİİNSAN KAYNAKLARIÖN KAYITİLETİŞİM